Roche 125. Yılını Kutluyor!

Bu yıl 125’inci yaşını dolduran Roche, dünyada az sayıda aile şirketinin ulaşabildiği bu başarıyı, kökenlerinde yer alan cesaret ve tutkuyla, ‘Hayatı Kutlamak’ teması altında kutluyor. 

Dünyanın önde gelen biyoteknoloji şirketi Roche, bu yıl kuruluşunun 125. yılını kutluyor. Dünyada sağlık alanında bir numaralı Ar-Ge yatırımcısı konumundaki şirket, yaşamları değiştiren tıbbi ilerlemelerin yanı sıra sürdürülebilirlik alanında hayatı destekleyen faaliyetler yürütüyor. Vitamin sentezinden kanser önleyici ajanlara ve COVID-19 testlerine kadar bilimde birçok ilke imza atan Roche, insanlığın sağlık yolculuğuna bir asırdan uzun süredir eşlik ediyor.

DSÖ’nün temel ilaçlar listesinde 32 ilacı ile yer alan Roche, ilaç çözümleriyle 63, diagnostik çözümleriyle de 30 yıldır Türkiye sağlık ekosisteminin önemli bir iş ortağı olarak hastaların hayatlarında fark yaratıyor. Şirket, 125. kuruluş yıldönümüne özel, yaşamın hem özü hem de amacı olan bilimle, sanatla ve insanla örülü bir kampanya başlatarak, 125 yıl boyunca imza attığı başarıları, sahip olduğu değerleri ve önümüzdeki 125 yıla bağlılığını tüm dünyadaki paydaşları ile birlikte kutluyor.

İlginizi çekebilir

Humanis, Çağdaş, Çevre Dostu ve İnsan Odaklı Yeni Ofisi iHub’a Taşındı

Sektörün en hızlı büyüyen ilaç ve sağlık şirketi Humanis, Türk ilaç endüstrisinin en itibarlı firmalarına ev sahipliği yapan Maslak’a taşınarak, iHub adını verdiği ofisinde sürdürülebilir ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir ofis ortamı oluşturdu.