Salı , Kasım 29 2022

Vital Proteins Artık Türkiye’de

Nestlé Health Science Türkiye, dünyaca bilinen kolajen markalarından biri olan Vital Proteins’i Türkiye’deki tüketicilerle buluşturdu. Kolajen ihtiyacını desteklemeye yardımcı Vital Proteins Collagen Peptides ürünü ile Türkiye pazarına giriş yapan Vital Proteins, kullanıcılarını içlerindeki ışığı keşfetmeye davet ediyor. Markanın elçiliğini ise dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston üstleniyor.

Dünyaca bilinen kolajen markalarından biri olan Vital Proteins, Collagen Peptides ürünüyle Türkiye pazarında kullanıcılarla buluştu. 

Nestlé Health Science’ın Vital Proteins Collagen Peptides ürünü, kolajen ihtiyacını desteklemeye yardımcı olurken, ister sıcak ister soğuk 200 ml sıvıyla karıştırılabilen formülüyle rahatlıkla tüketilebiliyor. 

Hidrolize kolajen içeren Vital Proteins Collagen Peptides, 1 ölçeğinde 10 gram kolajen peptit içeriyor. Nötr tadı sayesinde herhangi bir sıvının tadını, dokusunu ve kokusunu değiştirmeyen, paleo diyetine uygun bir ürün olma özelliği taşıyor.

Vital Proteins Collagen Peptide’in marka yüzü ise ünlü oyuncu Jennifer Aniston. 2020 yılında Vital Proteins yaratıcı ekibine yönetici (CCO -Chief Creative Officer) olarak katılan Jennifer Aniston, Türkiye’de gerçekleştirilecek iletişim kampanyalarında da marka yüzü olarak yer alacak.

İlginizi çekebilir

Endobridge 10. Yılını Kutladı

EndoBridge® yıllık toplantılarının onuncusu, alanında dünyanın en önde gelen uzmanları ve 36 ülkeden 400’ün üzerinde …