Sartonet Bilgi Paylaşım Akademisi Koşuyolu’ndaki Yeni Binasında Eğitimlere Başlıyor

Sartonet, ilaç endüstrisinin gelişimi adına düzenlediği akademi eğitimlerini artık Koşuyolu’nda yeni binasında verecek. Başlayacak olan eğitimlere ilişkin konuşan Sartonet Genel Müdürü Ömer Erdem, “Ben bir idealimi gerçekleştirdim. Bir karşılık beklemeksizin sadece bildiklerimizi paylaştığımız bu eğitimleri artık Akademi binamızda verecek olmak gurur verici” dedi.

Sartonet’in “İlgililer bilgisiz, bilgililer ilgisiz olmamalı” mottosuyla hayata geçirdiği Sartonet Bilgi Paylaşım Akademisi,  ilaç ve içecek endüstrisine yönelik eğitimlerine 2022 güz döneminde kendi binasında devam ediyor.

Pandemi öncesi İstanbul’da ve Ankara’da düzenlediği seminerlerle ilaç endüstrisinin filtre validasyonu konusunda önemli bir bilgi eksikliğini karşılayan Sartonet pandemiyle birlikte eğitimlerini online’a taşımıştı.

İEİS, ilaç üreticileri ve profesyonelleri tarafından yoğun ilgi ve takdirle karşılanan eğitimler artık Sartonet’in İstanbul Koşuyolu’ndaki genel merkezinin yanında yer alan eski Türk evlerini anımsatan ve sadece eğitimler için tasarlanan Akademi binasında verilecek.

“Bildiklerimizi paylaşmayı Cumhuriyet’imize karşı bir görev olarak görüyoruz.”

Akademi binasının açılışıyla bir idealini gerçekleştirdiğini kaydeden Ömer Erdem,  “40 yıl içinde biriktirdiğimiz bilgileri bizden sonraki nesillere iletmek için yola çıktık. Akademi binasını sadece bu eğitimler için hazırladık. Bizim eğitimlerimizde hiçbir zaman ürün ya da firma tanıtımı yapılmadı. Buradaki eğitimler uygulama örnekleri ve birikimlerimizin paylaşımı şeklinde olacak. Sadece Sartonet uzmanlarının değil konusunda uzman olan herkesi Sartonet Bilgi Paylaşım Akademisi’nde bildiklerini paylaşmaya davet ediyoruz“ diye konuştu.

Sartonet Bilgi Paylaşım Akademisi 2022 Güz Dönemi Eğitim Takvimi yayınlandı

Akademi’nin ilk eğitimi 21 Eylül’de “HPLC, ICP, LC-MS, ICP-MS gibi İleri Düzey Analitik Cihazlar için Numune Hazırlamada Dikkat Edilmesi Gereken 4 Kritik Faktör” başlığıyla yapılacak.

Sartonet Bilgi Paylaşım Akademisi Eğitim Takvimi

  • 21 Eylül 2022 – 4 Kritik Faktör, HPLC, ICP, LC-MS, ICP-MS gibi İleri Düzey Analitik Cihazlar için Numune Hazırlamada Dikkat Edilmesi Gereken
  • 11 Ekim 2022 – İlaç Endüstrisinde; Regülasyonlara Göre Ürüne Uygun Doğru Filtrenin Seçimi (Filtre Validasyonu 1)
  • 26 Ekim 2022 – İlaç Endüstrisinde Regülasyonlara Göre; Filtre Validasyon Testleri;
  • Chemical Compatibility, Viability&Bacteria Challenge Test, Extractables & Leachable
  • 11 Kasım 2022 – Likit Ürünlerde Sterilizasyonu Sağlayan Membran Filtrelerde Integrity (Sağlamlık) Test ve Regülasyon Gereklilikleri
  • 25 Kasım 2022 – Ambalajlı Sularda Mikrobiyolojik Analizler – Kontaminasyon Sebepleri ve Çözüm Önerileri

Eğitimlere başvurular Sartonet web sitesi üzerinden yapılabiliyor:

https://www.sartonet.com/egitim-takvimi

İlginizi çekebilir

Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Okan Güner: “Nadir Hastalıklara Sahip Bireylere ‘Yalnız Değilsiniz’ Diyoruz”

Bugün ve nesiller boyunca insanların ve hayvanların sağlığını, yaşamlarını iyileştirecek, dönüştürecek çığır açıcı tedaviler geliştirme …