Sanofi’nin Yenilikçi Uygulaması Kampüs Plus’a Felis Ödülü

Reklam ve pazarlama dünyasına, yaratıcı projeleriyle katkı sağlayan markaların ödüllendirildiği Felis Ödülleri, bu yıl 18. kez düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 

Sağlık alanında inovatif çözümler sunmak için çalışan Sanofi Türkiye’nin geliştirdiği, sağlık profesyonelleri için yapay zekâ alt yapısı ile kişiselleştirilmiş deneyim sunan mobil uygulaması Kampüs Plus, “Sağlık Teknolojileri” kategorisinde Felis Ödülü’nün sahibi oldu.

Sağlık kategorisinde 84 proje arasından seçilen Kampüs Plus, sağlık profesyonellerinin kendi alanlarındaki en güncel bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor. Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü, zengin ve güncel içerik dünyası, kişiselleştirilmiş uygulama içi deneyimi, ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen bildirim sistemiyle kullanıcılarına dijital bir içerik kaynağı hizmeti sunuyor.   Kampüs Plus uygulamasında, güncel bilimsel konulara ilişkin çok sayıda makalenin yanı sıra, alanında uzman hekimlerle birlikte oluşturulan tecrübe paylaşımı videoları ve multidisipliner tartışmaların yapıldığı podcast serileri de yer alıyor.

Kampüs Plus uygulaması çok katmanlı bir içerik yapısına sahip. Örneğin “İlham Verenler” sekmesi altında kendi alanında uzman hekimler gerçek yaşam hikâyelerini meslektaşları ile paylaşarak tecrübelerini aktarıyor. “Perspektif” kısmında hekimler, en güncel gelişmeleri ve bilimsel çalışmaları farklı disiplindeki meslektaşları ile tartışarak çarpıcı bir podcast serisine imza atıyorlar. “Anamnez” sekmesi ise vaka kütüphanesinden medikal makale özetlerine kadar uzanan zengin bir içeriğe sahip. Bu alan uzmanlığını yeni alan hekimler için bilimsel değeri yüksek bir öğrenme platformu olarak tasarlanmış. “Akademi” seçeneği ise kongre çıktılarının, güncel kılavuzların, medikal makale ve haber özetlerinin yer aldığı infografik çalışmalarla zenginleştirilmiş özel içeriklere ulaşma imkânı sunuyor. Kampus Plus platformu daha önce de Uluslararası Veri Kurumu (IDC) Ödülleri’nde “Müşteri Bağlılığı” kategorisinde üçüncülük ödülünü almıştı.

İlginizi çekebilir

Usta Çizimlerle Hipertansiyonu Anlatan Proje: ‘Önce Fark Et, Sonra Hallet’

7 Mayıs Dünya Hipertansiyon Günü vesilesi ile hazırlanan video serileri “Önce Fark Et, Sonra Hallet!” mottosuyla sağlık ve sanatı bir araya getiriyor. Hipertansiyon hastalığına yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla alanında uzman Kardiyolog Prof. Dr. Sadi Güleç bilimsel danışmanlığında ve sanatçı Cem Güventürk çizimleriyle Menarini Türkiye’nin koşulsuz desteğiyle hazırlanan videolara sosyal medya üzerinden erişilebilecek.