Orzaks İlaç’a Dört Kategoride Ödül

Alyors Grup bünyesindeki Orzaks İlaç, Eczacının Sesi Ödül Töreni’nde 4 kategoride ödüle lâyık görüldü.

15 farklı kategoride, seçici kurulun adaylığa uygun bulduğu 32 firma ve ürün yarıştı. Takviye edici gıda ve eczacılık alanında 6 bin 620 eczacının oylarıyla belirlenen, Eczacının Sesi Ödülleri’nde 4 kategoride birden ödül kazanan OTC sektörünün lider firması Orzaks İlaç, başarılı çalışmalarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Orzaks İlaç, Yılın Takviye Edici Gıda Firması ve En İyi Çıkış Yapan Firma ödüllerine lâyık görüldü. Aynı zamanda gecede 2023 En İyi Eczane İletişim Ödülü, Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiği Sarı Destek Projesiyle de 2023 En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’nün sahibi oldu.

7 Şubat akşamı DasDas’ta düzenlenen ödül törenine katılan Orzaks İlaç Pazarlama Direktörü Müge Turan, “En değerli paydaşlarımızdan olan eczacılarımızın oylarıyla 4 kategoride birden ödül almak büyük bir mutluluk ve gurur kaynağıdır. Orzaks İlaç olarak Ar-Ge’ye dayalı doğal ve yenilikçi ürünler ile liderlik ettiğimiz takviye gıda sektörüne katkı sunmaya gayret edeceğiz. Bizi bu ödüllere layık gören herkese teşekkür ederiz” dedi.

İlginizi çekebilir

Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Okan Güner: “Nadir Hastalıklara Sahip Bireylere ‘Yalnız Değilsiniz’ Diyoruz”

Bugün ve nesiller boyunca insanların ve hayvanların sağlığını, yaşamlarını iyileştirecek, dönüştürecek çığır açıcı tedaviler geliştirme …