Minox’un Yeni Lipozomal Teknolojili Kadın Şampuan Lansmanına Yoğun İlgi!

Humanis’in Tüketici Sağlığı kategorisindeki inovatif markası Minox, gerçekleştirdiği kahvaltı davetinde yeni Minox Woman Lipozomal Şampuanını tanıttı. Le Pain Quotidien Fulya’da gerçekleşen keyifli kahvaltı etkinliğine moda, sanat, cemiyet hayatından ilgi yoğundu…

Saç dökülmesine karşı etkili bir mücadele veren, saçların günlük ihtiyacını karşılayarak dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olan Humanis’in OTC alanındaki markası Minox’nun yeni Woman Lipozomal Şampuan lansmanında davetliler için özel olarak  hazırlanan kahvaltıda cemiyet hayatının saygın isimleri bir araya geldi. Davetin ev sahipliğini, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firmalarından Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun üstlenirken, davetlilerle yakından ilgilendi. Davetin ilerleyen saatlerinde  güzellik uzmanı eşliğinde davete katılan misafirlere saç analizi uygulandı.

Yoğun ilgi gören saç analizleri sonrasında Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun, Türkiye’nin ilk Lipozomal etkili şampuanını ve saç bakımında kombine tedavinin detaylarını anlattı.

İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin ilgi gösterdiği davette; Kadriye Olgar, Alegra Levi, Batya Kedubi, Serap Sarı, Arzu Kunt, Ayla Öztürk, Tulin Kartoz, Esra İnceefe, Volkan Karataş gibi tanınmış simalar davete katılanlar arasındaydı.  

İlginizi çekebilir

Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi’nin Nisan Bilim Etkinliği ‘Sürdürülebilirlik’ Alanında Gerçekleşecek

Bilim Kahramanları Derneği’nin öncülüğünde, Pfizer Türkiye’nin katkıları ile gerçekleşen ‘Bilim Gençlerle Kazanacak’ projesinin ‘Yaşanabilir Bir Dünya İçin Yenilenebilir Enerji Kaynakları’ başlıklı bilim etkinliği, 24 Nisan'da 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencilerinin katılımıyla çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Lise öğrencilerini eğitim ve bilimle buluşturmaya devam eden ücretsiz etkinlik sonrasında tüm katılımcı gençlere dijital katılım belgesi verilecek.