Allergan Aesthetics, Allergan Medikal Estetik ile Estetik Alanında Mükemmelliği 10 Yıldır Destekliyor

Allergan Medikal Enstitüsü (AMI), estetik alanında en iyi uygulayıcıları, teknolojileri, yenilikleri ve eğitimi bir araya getirerek 10 yılı aşkın bir süredir estetik bilimi ve sanatının geliştirilmesine destek veriyor.

 45 ülkeden 80 binden fazla uygulayıcı bugün AMI Dijital web sitesi adlı online tıbbi eğitim programında yer alıyor. 

Bir AbbVie divizyonu ve tıbbi estetikte küresel lider olan Allergan Aesthetics, Allergan Medikal Enstitüsü (AMI)’nün 10. yılını kutluyor. Misyonunu öz güveni artırmak olarak tanımlayan Allergan Aesthetics, bugün klinik uygulamalarda mükemmelliği hedeflerken, önümüzdeki on yıl ve sonrasında AMI ile birlikte estetikte en yüksek düzeyde mükemmellik için çalışmalarını sürdürecek. 

AMI, bir yandan estetik biliminin ve sanatının gelişimine katkıda bulunurken, bir yandan da mükemmel uygulamalar gerçekleştiren bir topluluk oluşturmayı sürdürüyor. 10 yılı aşkın süredir hastaların sonuçlarını sürekli olarak iyileştirmek ve endüstrinin geleceğini desteklemek için ürünlerin, tekniklerin ve teknolojinin benzersiz bir kombinasyonunu ortaya koyuyor. 

En iyinin en iyisini bir araya getirme

AMI programında 45 ülkeden 80 binden fazla kayıtlı uygulayıcı bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artırıyor.  AMI fakültesi, yüksek standartları ve hasta güvenliğini öncelikli olarak belirleyen endüstrideki en iyi uygulayıcılardan oluşuyor  ve bugün binden fazla üyeye sahip.

Bu platformda kişiye özel eğitimler sunuluyor ve birebir uygulama, çevrimiçi öğrenme, tartışma forumları, ulusal sempozyumlar ve farklı eğitim kaynakları da dahil olmak üzere çeşitli yollarla paylaşılıyor. Şu anda her yetenek düzeyindeki uygulayıcının ihtiyacını karşılayan çeşitli eğitim programları bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 20. Yılını Kutluyor

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 2004 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Tesistee kanser, hipertansiyon, kolesterol, sıtma ve ağrı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan birçok Novartis ilacının katı oral formları üretiliyor. Sürekli iyileştirme ve yenilik sağlamak için her yıl önemli oranda yatırım yapan Novartis Kurtköy Üretim Tesisi hem Türkiye ekonomisine hem de toplum sağlığına katkıda bulunuyor. Tesisin 20. yıl kutlaması çerçevesinde düzenlenen etkinlikte Novartis Türkiye Ülke Başkanı Natacha Theytaz Novartis'in Türkiye'deki yatırımları ve hedeflerine yönelik paylaşımlarda bulundu