Dynavit’in 3 Ürününe “Yılın Seçilmiş Ürünü” Ödülü!

Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit; Sia Insight tarafından gerçekleştirilen tüketici araştırması sonuçları ile Yılın Seçilmiş Ürünü Programı 2024 kapsamında Dynavit Multi-Daily, Dynavit Collagen Quatro ve Dynavit Kids Immukid Gummies olmak üzere 3 ürünü ile tüketiciler tarafından “Yılın Seçilmiş Ürünü” olarak belirlendi.

1987 yılında Fransa’da kurulan ve dünyanın en önemli inovasyon ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Yılın Seçilmiş Ürünü” programı, 44 ülkede 4,5 milyar tüketiciyi içinde bulundukları pazardaki en iyi ürünlere yönlendirip, üreticileri de kalite ve inovasyon için ödüllendirmeyi misyon ediniyor.

Bu yıl Türkiye’de 9.su düzenlenen Yılın Seçilmiş Ürünü (YSÜ) Programı 2024 kazananları 17 Nisan Çarşamba akşamı Soho House Istanbul’da düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Sia Insight tarafından 1-18 Mart tarihleri arasında 18-55 yaş aralığındaki 4 bin 1 tüketicinin katılımı ile bağımsız olarak yapılan yenilikçi ürünler anketi sonucunda Dynavit; Dynavit Multi-Daily, Dynavit Collagen Quatro ve Dynavit Kids Immukid Gummies olmak üzere 3 ürünü ile “Yılın Seçilmiş Ürünü” olarak belirlendi.

İlginizi çekebilir

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 20. Yılını Kutluyor

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 2004 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Tesistee kanser, hipertansiyon, kolesterol, sıtma ve ağrı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan birçok Novartis ilacının katı oral formları üretiliyor. Sürekli iyileştirme ve yenilik sağlamak için her yıl önemli oranda yatırım yapan Novartis Kurtköy Üretim Tesisi hem Türkiye ekonomisine hem de toplum sağlığına katkıda bulunuyor. Tesisin 20. yıl kutlaması çerçevesinde düzenlenen etkinlikte Novartis Türkiye Ülke Başkanı Natacha Theytaz Novartis'in Türkiye'deki yatırımları ve hedeflerine yönelik paylaşımlarda bulundu