Humanis, Çağdaş, Çevre Dostu ve İnsan Odaklı Yeni Ofisi iHub’a Taşındı

Sektörün en hızlı büyüyen ilaç ve sağlık şirketi Humanis, Türk ilaç endüstrisinin en itibarlı firmalarına ev sahipliği yapan Maslak’a taşınarak, iHub adını verdiği ofisinde sürdürülebilir ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir ofis ortamı oluşturdu.

 iHub, şirketin vizyonu doğrultusunda çevre dostu ve modern özelliklerle donatılmış genç bir merkez olarak dikkat çekiyor. Humanis CEO’su Yunus Sancak, iHub’da iş ortamı mutluluğunun ön planda olduğunu, birimler arasındaki etkileşimin arttığını ve sürdürülebilirlik ilkelerinin vücut bulduğunu belirtti. iHub’daki yaşamı ve iş deneyimini kolaylaştıran yüksek teknoloji imkanlarına değinen Yunus Sancak, mesai arkadaşlarının Humanis’in başarısında birer hücre gibi rol oynadığından söz ederek, her birinin konforundan her an emin olmak istediğine ve iş süreçlerinin yüksek teknolojiyle bütünleşerek daha verimli olacağına değindi.

İlaç ve sağlık şirketi Humanis, yenilikçi yaklaşımlarla tasarlanan Maslak Link Plaza’ya taşındı.  Humanis’in iHub adını verdiği yeni ofisi, sağlık sektöründeki insan odaklı yaklaşımının yanı sıra, yüksek ofis teknolojileriyle çalışan refahını üst düzeye çıkarırken, teknoloji yardımıyla ettiği tasarrufla sürdürülebilirlik anlayışını iş ortamında fiziki bir biçimde ortaya koyuyor.

Humanis CEO’su Yunus Sancak, iHub’un işlerini daha verimli hale getireceğine dair şu açıklamalarda bulundu: “Humanis olarak, çalışanlarımızın mutluluğunu ve verimliliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yeni ofisimizde sunduğumuz esnek çalışma imkanları ve modern sosyal alanlar, iş ortamında daha pozitif bir deneyim yaşamalarını sağlayacak. Ayrıca, açık ofis tasarımı sayesinde birimlerimiz arasındaki etkileşim artacak, kurum içi sosyal bağlar kuvvetlenecek. Mutlu çalışma arkadaşlarımız bizim için iş başarımızın en büyük göstergelerinden biridir.”

İlginizi çekebilir

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 20. Yılını Kutluyor

Novartis Kurtköy Üretim Tesisi 2004 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Tesistee kanser, hipertansiyon, kolesterol, sıtma ve ağrı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan birçok Novartis ilacının katı oral formları üretiliyor. Sürekli iyileştirme ve yenilik sağlamak için her yıl önemli oranda yatırım yapan Novartis Kurtköy Üretim Tesisi hem Türkiye ekonomisine hem de toplum sağlığına katkıda bulunuyor. Tesisin 20. yıl kutlaması çerçevesinde düzenlenen etkinlikte Novartis Türkiye Ülke Başkanı Natacha Theytaz Novartis'in Türkiye'deki yatırımları ve hedeflerine yönelik paylaşımlarda bulundu