GSK Türkiye Dijital ve Teknoloji Direktörü Barkın Peçen Oldu

Gelişim ve Yetenek Yönetimi stratejileriyle başarılı liderler yetiştiren GSK Türkiye, organizasyon yapısını ve Liderlik Ekibi’ni gerçekleştirdiği yeni atamalarla güçlendirmeye devam ediyor.  Bu kapsamda GSK Türkiye Ekibi’nde hâlihazırda İş Zekâsı Departman Lideri olarak görev yapan Barkın Peçen, 1 Haziran 2024 tarihi itibarıyla GSK Türkiye Dijital ve Teknoloji Direktörü olarak atandı. 

İş hayatına ilaç sektöründe başlayan ve finans, satış, pazarlama ve iş mükemmeliyeti gibi fonksiyonlarda farklı görevlerde 14 yıla yakın deneyime sahip olan Barkın Peçen, üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde, yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi & Finans bölümünde tamamladı.

GSK’ya 2017 yılında Pazarlama Ürün Müdürü olarak katılan Peçen, bu görevin ardından sırasıyla Müşteri Etkileşim Müdürü ve İş Zekâsı Departman Lideri rollerini üstlendi. 2023 yılı boyunca mevcut sorumluluklarının yanında Liderlik Ekibi bünyesinde PMO olarak yer aldı. 

İlginizi çekebilir

Özgür Ömer Aydın Sanovel Tedarik Zinciri Direktörü Oldu

Sanovel, ulusal ve uluslararası pazarlarda büyüme stratejilerini destekleyecek adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda organizasyonel yapısını güçlendirmeyi sürdüren Sanovel’in Tedarik Zinciri Direktörü Özgür Ömer Aydın oldu.