Pharminal İlaç, Maraton İzmir 2024’te Kanser Savaşçıları Derneği için Koştu

Pharminal İlaç, gönüllülük faaliyetlerini şirket kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak benimseyerek, 21 Nisan 2024 tarihinde gerçekleşen Adım Adım ile Maraton İzmir koşusuna katılarak Kanser Savaşçıları Derneği’ne destek oldu.

Türkiye’de yardımseverlik koşularını tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulan ilk sivil toplum örgütü olan Adım Adım, bu yıl katılımcıları arasına Pharminal İlaç’ı da ekledi.

Etkinliğe katılan Pharminal İlaç ekip üyelerinden Medikal Müdür Ege Güven, Satış Müdürü Gürol Kaygısız, Kilit Müşteri Yöneticisi Ayşe Nur Aydınhan, Tıbbi Tanıtım Uzmanı Mehmet Ali Dirik ve Pazarlama Stajyeri Yıldız Öykü Kukul sivil toplum kuruluşlarına destek vermek konusunda dayanışmanın öneminin büyük olduğuna dikkat çekerek, kanserle mücadelede bir fark yaratmak için birlikte hareket etmenin gücünü gösterdiler.

Maraton İzmir 2024’te, Pharminal İlaç ekibi hem koşarak hem de destekleyerek, kanserle mücadelede önemli bir adım attı. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, toplumda fark yaratmayı ve daha sağlıklı bir gelecek için çaba sarf etmeyi amaçlayan Pharminal İlaç, gelecekte de toplumsal sorumluluk projelerine destek vermeye ve sosyal etkinliklere katılarak topluma katkı sağlamaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Bayer, Türkiye’de 70. Yılını Kutluyor

Dünyada 160, Türkiye’de ise 70 yıldır faaliyet gösteren Bayer, hem tarım hem de sağlık alanında önemli bir konumda yer alıyor. Kadın sağlığı, kardiyoloji, nefroloji, oftalmoloji ve onkoloji alanlarında insanların yaşamlarında fark yaratan, yenilikçi ilaçlar ve yeni terapötik yaklaşımlar araştırıp geliştiren Bayer İlaç’ın Türkiye ve İran Ülke Grubu Başkanı Colin Tyrer ile şirketin Türkiye’deki faaliyetleri, Ar-Ge ve klinik araştırmalara yaptığı yatırımları, sosyal sorumluluğa ve sürdürülebilirliğe bakış açısı ve projeleri ile Türkiye’deki yerelleşme adımlarına ilişkin konuştuk.